Příhlašování do náboženství

23.08.2022 12:45

Blíží se školní rok, začíná přihlašování dětí do vyučování římskokatolického náboženství. Přihlášky jsou vytištěné v kostele vzadu na stolku, můžete je vyplnit a odevzdat v sakristii nebo dítě můžete přihlásit emailem, napsat jméno a příjmení dítěte, datum narození, bydliště, třídu, telefon na rodiče.

email: farnostoslavany@seznam,cz

Náboženství se v Oslavanech učí v Katolickém domě, Hlavní 21, Oslavany.

Rozvrh bude zveřejněn během září, výuka začne koncem září.

 Více zde: https://www.farnostoslavany.cz/news/prihlasovani-deti-do-nabozenstvi/

Blíží se školní rok, začíná přihlašování dětí do vyučování římskokatolického náboženství. Přihlášky jsou vytištěné v kostele vzadu na stolku, můžete je vyplnit a odevzdat v sakristii nebo dítě můžete přihlásit emailem, napsat jméno a příjmení dítěte, datum narození, bydliště, třídu, telefon na rodiče.

email: farnostoslavany@seznam,cz

Náboženství se v Oslavanech učí v Katolickém domě, Hlavní 21, Oslavany.

Rozvrh bude zveřejněn během září, výuka začne koncem září.Více zde: https://www.farnostoslavany.cz/news/prihlasovani-deti-do-nabozenstvi/

Blíží se školní rok, začíná přihlašování dětí do vyučování římskokatolického náboženství. Přihlášky jsou vytištěné v kostele vzadu na stolku, můžete je vyplnit a odevzdat v sakristii nebo dítě můžete přihlásit emailem, napsat jméno a příjmení dítěte, datum narození, bydliště, třídu, telefon na rodiče.

email: farnostoslavany@seznam,cz

Náboženství se v Oslavanech učí v Katolickém domě, Hlavní 21, Oslavany.

Rozvrh

1. a 2. třída, pátek od 14:50 do 15:35

3. třída, pátek od 14:50 do 15:25

4.-.6. třída, čtvrtek, od 14:30 do 15:15

7.-9. třída, čtvrtek od 15:15 do 16:00

Výuka začne od 6.10.2022.